Společnost SmartLife s.r.o. velkoobchodně dodává následující značky:

led-lite-logo

 

Darth Vader, R2-D2, Batman, Superman, Olivie, Mia, Ninjago hrdinové a mnohé další oblíbené hrdiny z LEGO stavebnic vyrábí společnost IQ-Hong Kong jako sběratelské postavičky se světelným efektem. Tyto licenční figurky jsou vhodným doplňkem klíčů, aktovek, batohů nebo součástí sbírek LEGO figurek.

 


lego-storage-logo

Kam s LEGO kostičkami? Přece do LEGO úložných boxů! Rozličné barvy, rozličné rozměry, různé tvary…
LEGO úložné boxy jsou skvělou dekorací nejen do dětských pokojů!
Již od roku 2010 dánská společnost ROOM Copenhagen úspěšně interpretuje a rozvíjí návrhy mezinárodně renomovaných značek do moderního designu každodenního života. Takové jsou i produkty LEGO Storage & lunch.

 


EGO bags

LEGO® Bags, tedy školní aktovky, batohy, tašky, penály,… patří k nejkvalitnějším produktům na trhu potřeb pro školáky. LEGO aktovky získávají pravidelně přední příčky v rozličných testech kvality i oblíbenosti, a to díky zpracování, použitým materiálům, modernímu designu i v neposlední řadě díky oblíbeným LEGO motivům.

Obchodní zastoupení jsme získali v roce 2015 a staráme se o trh v České a Slovenské republice, Polsku a Baltských zemích.


logo13LEGO® Watches jsou tou pravou volbou pro všechny fanoušky stavebnic LEGO!

Naše produkty staví na osobitých hodnotách značky LEGO, podporují kreativitu, představivost a učení, to vše s velkou dávkou zábavy!

Díky vyměnitelným řemínkům a rámům hodinek nespočetně mnoha barevných kombinací jsou děti schopny vytvořit si svůj vlastní originální design.

Řemínky a rámy mohou také být ozdobeny samotnými LEGO figurkami; vaše dítě si nejen hraje, ale také rozvíjí své schopnosti.

LEGO® Watches nabízí také budíky ve tvaru oblíbených dětstkých superhrdinů.

Tak proč je nenasbírat všechny?


logo14LEGO Stationery je směs psacích a jiných kancelářských potřeb, které využívají LEGO elementy a dohromady tvoří jednotný systém.

Pera, zvýrazňovače, tužky, ořezávátka, gumy, pravítka, diáře, pouzdra a mnohé další, to vše v jednoduchém barevném designu nebo s motivy LEGO.

Již svým sloganem „Jen to nejlepší je dost dobré.“ dává společnost najevo zaměření na rozvoj dětí. Jejich cílem je inspirovat a rozvíjet budoucí generaci přes tvořivé hry a učení.


LEGO WEAR

Oblečení LEGO® wear je přizpůsobeno potřebám dětí v různém věku. Výrobce dbá na propracování každého detailu a zároveň na bezpečnost. Oblečení nejen výborně vypadá, ale také se pohodlně obléká a skvěle nosí. Modely se nesrazí, nevytahají a ani nevyblednou. Proto děti milují LEGO® wear.
LEGO® wear má unikátní design, protože kombinuje módní trendy se zábavou a prvky ze světa LEGO. Výrobcem oblečení LEGO® wear je dánská firma KABOOKI A/S, která je součástí skupiny LEGO Group a vyrábí dětské oblečení již od roku 1993. Výhradním distributorem LEGO® wear pro Českou a Slovenskou republiku je společnost SmartLife s.r.o. od roku 2010.


HexbugAmerická společnost Innovation First vstoupila na trh hraček v roce 2008 s produkty mikrorobotů prezentovaných pod značkou HEXBUG. Během velmi krátké doby se z této značky stal hit nejen mezi dětmi, ale i u dospělých a jsou jím dodnes.

Oblíbené robotické brouky jako byla ploštice, pavouk, píďalka, krab, mravenec nebo larva následně doplnili nano brouci ve svých prolízacích setech, ZOMBIE mutace klasických produktů a taktéž jejich XL provedení.
V roce 2014 byla uvedena trh velmi oblíbená řada Aquabot, zahrnující pestrou škálu robotických ryb, která byla loni doplněna o medúzu, mořského koníka a rybu ovládanou IR paprskem. Velmi úspěšnou a stále se rozšiřující je i řada Circuit Board s motorickým IR skateboardem v licenci Tony Hawk s řadou příslušenství umožňující stavět jedinečné skateparky.


Hubelino

Německá firma Hubelino se zabývá výrobou a distribucí kreativních stavebnic. Svými výrobky se snaží podpořit vývoj dítěte, podněcovat jeho fantazii, tvořivost a prostorové vnímání.
Pyšní se 100% výrobou produktů v Německu, kde také dodržují nejvyšší německé a evropské standardy kvality a bezpečnosti.
Hubelino nejsou jen tak obyčejné stavebnice, neboť obsahují moduly, díky kterým lze vytvořit kuličkovou dráhu.
Dílky stavebnice jsou kompatibilní s kostkami DUPLO. Stavebnice je skvělým společníkem pro děti různého věku. Nechte se pohltit svou fantazií, při skládání dráhy se meze nekladou. Díky variabilitě setů si můžete kupovat různá rozšíření a dráha tak může stále růst stejně jako Vaše dítě.


Recent Toys

Pro milovníky logiky, pro matematické blázny nebo pro ty, co prostě jen mají rádi tajemství barevných obrazců, máme hlavolamy, které jim udělají radost a ukrátí jim dlouhou chvíli. Naše mnohaletá spolupráce s holandskou společností Recent Toys, největší společností vyrábějící „kreativní puzzle“ a spojující nejznámější vynálezce tohoto oboru, přinesla radost již tisícům fanoušků originálních hlavolamů.

 


logo12

Více jak 50 let byl Pantone předním poskytovatelem barevných systémů a je známý po celém světě jako standardní jazyk pro barevnou komunikaci.

Právě díky partnerství s Pantone jsme byli schopni navrhnout kolekci produktů pod značkou PANTONE Universe v souladu s jejich barevným schématem. Návrhy výrobků vznikají úzkou spoluprácí týmu Room Copenhagen, Pantone a světově proslulého Knud Holscher Design studia.

Pantone Universe jsou produkty pro domácnost, kancelář nebo na cesty. Přenáší barvy světového ohlasu do vynikajícího designu pro každodenní život. Doplňky, které potřebujete, v barvách, po kterých toužíte.


logo11Nyní můžou fanoušci po celém světě pokračovat ve vesmírném dobrodružství s Darthem Vaderem, C-3PO, R2-D2 a zbytkem postav ze Star Wars. Ve spolupráci s The Walt Disney Company vytvořila firma Room Copenhagen řadu úložných a obědových boxů pro domácnost, které mohou obsahovat veškeré potřebné vybavení pro nové vesmírné odyseje.

Star Wars Rebels obědová série umožňuje všem fanouškům ponořit se do nových dobrodružství během polední přestávky se všemi postavami známými ze Star Wars Rebels vesmíru.


Paul Frank

 

Pestrobarevné kelímky, láhve, svačinové i úložné boxy, a to vše s oblíbeným motivem Paul Frank. I tyto produkty patří do portfolia dánského výrobce, společnosti ROOM Copenhagen, která úspěšně vnáší návrhy mezinárodně renomovaných značek do moderního designu každodenního života.

 


Wicked

Firma Wicked Vision, pocházející z Anglie, se zabývá vývojem sportovních bumerangů již mnoho let. Jejich produktová řada bumerangů Wicked Booma byla vyvinuta pro aktivní využití uvnitř i venku.
Všechny modely bumerangů jsou navrženy tak, aby byly co nejvíce stabilní, daly se snadno házet a chytat s různými rozsahy doletu. Bumerangy Wicked Booma jsou tak univerzální, že jsou ideální jak pro začátečníky, ale i velkou výzvou pro pokročilé vrhače.  Od svého uvedení na trh získala firma Wicked se svojí řadou bumerangů Booma, které se všechny vyrábějí na území Velké Británie, široké uznání a mnohá ocenění. Skvělé produkty, inovativní design a poutavý obal zajišťuje, že tyto výrobky vyčnívají z davu. Neexistuje žádný odpočinek pro Wicked Booma! Postupujete-li podle pokynů, budete moci hodit a chytit bumerang již po prvních několika pokusech. Bumerang Wicked Booma se opravdu vrátí!


philips-roz

 

Být Spider-Man, Iron Man nebo vládnout silou kladiva jako Thor je jistě snem každého kluka. Philips 3D noční světla na zeď pomáhají každý večer dětem tyto sny přivolat…
Spojení světově známého výrobce osvětlovací techniky a veleúspěšných licencí Marvel a Disney.

 


 

Zpět nahoru.